Spændingsregulator F00M145252, 12V
Tekniske oplysninger:
14,5V
Beskrivelse
Spændingsregulator F00M145252, 12V 14.5V 14 mm. Slæbering
  • OEM
    F00M 144 189, F00M 145 232, F00M 145 243, F00M 145 252, F00M 145 270, F00M 145 427, F00M 145 674
  • Bilmärken
    Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot
  • Passar till OEM
  • NormaliseratArtNr
  • Passar modeller
    Citroen Series: Evasion Model: 2.0 16V Engine volume: 2.0 Engine type: RFN (EW10J4) Year: 05.00-07.02
    1 / 2
  • Beskrivelse
  • Køretøjsmatchning
    • OEM
    • Bilmärken
    • Passar till OEM
    • NormaliseratArtNr
    • Passar modeller